درباره ما

۲.۷/۵ - (۶ امتیاز)
image

درباره ما

دادسو یک موسسه حقوقی است که با توجه به نیاز موکلین خدمات خود را به چند مورد محدود کرده و با ارائه خدمات تخصصی در این حوزه ها شما را کمک می کند تا پرونده های متنوع خود مانند طلاق توافقی، طلاق از طرف خانم، طلاق از طرف آقا، انحصار وراثت و تغیر نام را به صورت فوری و با تضمین کیفیت خدمات با موفقیت و خیال راحت انجام دهید.

عدم شفافیت و عدم پاسخگویی وکلا و موسسات به موکیلن از جمله مشکلات مراجعین حوزه قضایی است که دادسو با ایجاد یک پلتفرم خدماتی دقیق، روند پیشرفت پرونده را به صورت هفتگی و ماهانه از طریق وکیل به موکل شرح می دهد و همچنین تیم پشتیبانی موکلین که متشکل از کارشناسان حقوقی هستند به صورت تلفنی و تمام وقت پاسخگوی سوالات همه هموطنان هستند و به صورت تلفنی و رایگان خدمات مشاوره حقوقی را ارائه می دهند.

برای شروع با دادسو فقط کافیست با شماره  ۹۱۰۷۹۱۰۳ ۰۲۱ تماس بگیرید، همکاران ما با حوصله پاسخگوی سوالات شما باشند.

سوابق ما

بیش از ۷ سال است که دادسو همراه هموطنان عزیز در حوزه امور حقوقی خانواده است و رضایت ۹۸ درصدی موکلین از روند ارائه خدمات بزرگترین افتخار دادسو است.

هدف ما

در تمامی این سال ها تمامی تلاش مجموعه دادسو این بوده که موکلین جز مسائل احساسی نگران و درگیر دیگر جنبه های پرونده خانواده نباشند و از وصول حق و حقوقشان اطمینان داشته باشند.

دادسو در آمار و ارقام

۰۰%

رضایت از خدمات

۰۰روز

میانگین روز اتمام پرونده های خانواده

۰۰+

پرونده موفق

۰۰+

سال سابقه درخشان

Download

please insert information

گفتگو در واتساپ