جستجو کردن
Close this search box.

وکیل شرب خمر

موسسه حقوقی دادسو متشکل از وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا است که به صورت تخصصی در زمینه پرونده های شرب خمر فعالیت می کند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

آیکون تاریخ

دفاع از

تمامی حقوق قانونی

آیکون تاییده پرداخت

پرداخت

به صورت اقساطی

آیکون صحبت گروهی

مشاوره رایگان

با کارشناسان حقوقی

آیکون عقد همکاری جدید

وکالت پرونده

تا صدور رای قطعی

آیکون صحبت گروهی

حضور شما

به همراه وکیل در هر مرحله ای

آیکون تیم پشتیبانی

برای هر پرونده

پشتیبان اختصاصی

آیکون کره زمین

جلسه وکلا

حضوری و آنلاین

توسط وکلای با سابقه

وکلای با سابقه آقا و خانم

ما برای شما چه کاری می کنیم؟

No.1

مشاوره تلفنی و واتساپی با کارشناسان حقوقی دادسو

جلسه حضوری و آنلاین با وکیل متخصص شرب خمر

تنظیم قرارداد الکترونیک وکالت از طریق سامانه ثنا

ارائه گزارش هفتگی از روند پرونده توسط پشتیبان اختصاصی شما

حضور وکلا در جلسات دادسرا

حضور وکلا در جلسات دادگاه بدوی و تجدیدنظر

ارائه گزارش هفتگی از روند پرونده توسط پشتیبان اختصاصی شما

اخذ حکم برائت از دادگاه، بدون درج در سوء پیشینه

شرب خمر چیست؟

به طور عامیانه به مصرف مشروبات الکلی و هر مایعی که باعث مستی در فرد شود شرب خمر گفته می شود.

طبق قوانین ایران هر مایعی که مصرف و نوشیدن آن باعث مستی و بی اختیاری در فرد شود و با مصرف آن، شخص حالت طبیعی خود را از دست بدهد به آن خمر گفته می شود چه آن مایع خالص باشد یا ناخالص و کم باشد یا زیاد. در قانون مجازات اسلامی حد شرب خمر برای مسلمانان هشتاد ضربه شلاق تعیین شده است و برای افراد غیر مسلمان (در صورت تظاهر به مصرف مشروبات الکلی در ملا عام) مجازات تعزیر مشخص شده که شامل حبس و جزای نقدی می شود.

وکیل شرب خمر

وکیل شرب خمر به پرونده هایی که فرد به مجازات شراب خواری متهم شده است رسیدگی می کند و شما را در مسیر پردردسر پرونده های کیفری یاری خواهد کرد تا از نگرانی ها و دغدغه های شما نسبت به مجازات های کیفری و سوپیشینه های کیفری بکاهد و به شما این اطمینان را بدهد که در روند فرسایشی و پر استرس دادگاه شما از تمام حقوق قانونی خود برای اثبات بی گناهی بهره می برید.
مصرف مشروبات الکلی در کشور ما مجازات شلاق دارد و افراد متهم می توانند از طریق وکیل شرب خمر با توجه به مستندات پرونده از خود دفاع کنند و رای برائت را از محکمه بگیرند، بهتر است که در اولین فرصت به وکیل شرب خمر مراجعه نموده و پیگیری جریان پرونده خود را به وی بسپارید.
نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که تخصص و تجربه یک وکیل متخصص کیفری در این زمینه از اهمیت بسزایی برخوردار است و می تواند به نحو چشمگیری از ضایع شدن حقوق شما جلوگیری نماید. بنابراین این موضوع اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.
وکیل شرب خمر در گروه وکلای دادسو میتواند بهترین همراه در مسیر روند پرونده شما باشد.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید:

وکیل شرب خمر در تهران

در صورتی که شما ساکن تهران هستید و در تهران مرتکب شراب خواری شدید و توسط نیروی انتظامی در پایتخت دستگیر شده اید، شما باید به یک وکیل متخصص که ساکن تهران است و در دادگاه های تهران فعالیت میکند مراجعه نمایید.
به دلیل آنکه روال اداری و قضایی هر شهر تا حدودی با شهر دیگر متفاوت است و وکیل ساکن تهران به دلیل حجم بالای مراجعات به مراجع قضایی در تهران بیشتر با روال قضایی و اداری کار آشنا هست و به دلیل سکونت در تهران و سهولت در رفت و آمد می تواند پیگیری بهتری نسبت به وکلای ساکن شهرستان داشته باشد.
ما در دادسو می توانیم با به روز ترین سیستم های پیگیری و پشتیبانی برای وکلا و موکلین در کمترین زمان ممکن در پرونده های کیفری شما ورود پیدا کنیم و سریعترین زمان ممکن پرونده را به سرانجام برسانیم.

شرب خمر با دادسو

موسسه حقوقی دادسو به صورت تخصصی در زمینه امور پرونده های شرب خمر فعالیت می‌کند. برای وکالت دادن به وکلای موسسه دادسو می‌توانید ابتدا از کارشناس‌های حقوقی مشاوره رایگان دریافت کنید و سپس با وکیل خود جلسه حضوری یا آنلاین داشته باشید تا جزئیات پرونده به صورت تخصصی بررسی شود.
همچنین باید در سامانه ثنا که برای قوه قضاییه هست ثبت نام کنید و از طریق آن قرارداد الکترونیک وکالت را امضا کنید تا کار وکالت شما شروع شود. لازم به ذکر است که وکیل شرب خمر در تمامی مدت زمان انجام پرونده، همراه شما خواهد بود.

وکیل شرب خمر

چرا باید دادسو را انتخاب کنیم؟

زمانی که شما وکیل خود را از موسسه حقوقی دادسو انتخاب می کنید و در این موسسه تشکیل پرونده می دهید، یک پشتیبان اختصاصی خواهید داشت که به صورت منظم شما را از روند پروده مطلع می کند.

تیم دادسو تا زمانی که پرونده شما به اتمام برسد و رای نهایی از دادگاه صادر شود در کنار شما خواهد بود و تلاش دارد که دغدغه ها و نگرانی های شما را به حداقل برساند.

گروه وکلای دادسو با سابقه درخشان در زمینه امور کیفری و حجم بالای پرونده های موفق طی سال های اخیر، آماده قبول پرونده های قضایی شما عزیزان می باشد.

یک وکیل شرب خمر چه کمکی به شما می کند؟

زمانی که شما به اتهام جرم شرب خمر توسط نیروی انتظامی دستگیر می شوید و یا حین رانندگی تست الکل شما مثبت می شود در این زمان است که شما نیاز به یک وکیل متخصص خواهید داشت.

یک وکیل با تجربه در زمینه امور کیفری به شما کمک می کند که در مسیر پرونده خود تمام اقدامات لازم در جهت دفاع شما در محکمه انجام شود که نهایتا حکم برائت از دادگاه صادر شود.
در این زمان است که فرد متهم به مصرف شرب خمر می تواند با مشاوره گرفتن از وکیل شرب خمر در مورد نحوه ی دفاعیه خود از این مجازات تعیین شده راهنمایی های لازم را بگیرد.

بهره مندی کامل از حقوق قانونی موکل

وظیفه اصلی وکیل شرب خمر است و با دادسو خیالتان از این موضوع راحت است.

آیا دادسو با ما قرارداد می بندد؟

بله! به محض تشکیل پرونده در دادسو، قرارداد وکالت در سامانه ثنا قوه قضائیه بین شما و وکلای دادسو تنظیم می شود و کلیه مسائلی که نیاز دارید نسبت به آن مطلع باشید، توسط پشتیبان اختصاصی شما در دادسو براتان توضیح داده می شود.

خیر! در صورتیکه شخص مایل باشد می تواند خودش پیگیر روند پرونده شرب خمر باشند، ولی وکیل شرب خمر با توجه به تخصصی که دارد، باعث می شود که پرونده در زمان کوتاه تر و  با نتیجه بهتری انجام شود.

برای پرونده شرب خمر 2 تن از وکلای متخصص شرب خمر، وکیل پرونده شما خواهند بود و شما نگرانی بابت پرونده نخواهید داشت.

با توجه به اینکه قرارداد وکالت از طریق سامانه ثنا انجام می شود و احراز هویت بر عهده قوه قضائیه است، الزاما نیازی به حضور در دفتر دادسو نیست و امکان برگزاری جلسه به صورت آنلاین وجود دارد. امکان برگزاری جلسه حضوری مانند گذشته در دفتر دادسو با رعایت پروتکل های بهداشتی وجود دارد.

در صورتی که موکل زیر 18 سال داشته باشد، ولی یا قیم  او به عنوان نماینده قانونی در پرونده حضور خواهد داشت.

اولین مرحله، ارتباط شما با کارشناسان حقوقی دادسو از طریق واتساپ و تماس است. همکاران ما به صورت کامل شما را راهنمایی می کنند و بعد از آن یک جلسه حضوری و یا آنلاین با وکیل شرب خمر خواهید داشت و بعد از عقد قرارداد ثنا، پرونده طلاق توافقی شما آغاز می شود.

دادسو یک موسسه حقوقی با سابقه در زمینه خانواده است و تمامی مجوز های مربوطه را از مراجع ذیصلاح را از جمله قوه قضائیه، کانون وکلا و اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری دریافت کرده است و کلیه وکلای دادسو، وکیل پایه یک دادگستری هستند. امکان رویت تمامی این مجوز ها قبل از عقد قرارداد با دادسو وجود دارد.

همین الان با کارشناسان حقوقی دادسو در واتساپ و تماس ارتباط بگیرید تا به صورت کامل شما را نسبت به انحصار وراثت و شیوه انجام آن مطلع سازند. همکاران ما با حوصله پاسخگوی شما هستند.

شرایط عفو شرب خمر

در شرایطی که متهم از مصرف مشروبات الکلی اظهار پشیمانی کند و از این عمل خود توبه نماید قاضی مختار است که از ولی امر تقاضای عفو نماید یا مجازات حد یا همان شلاق را برای متهم اجرایی کند. منظور از ولی امر نیز مقام معظم رهبری است که طبق قانون مجازات اسلامی در یکسری از جرایم خاص و اکثر جرائم حدی مثل شرب خمر حق عفو و بخشودگی مجرم را بنا به پیشنهاد قاضی پرونده کیفری دارد.
در ماده ۲۱۹ ذکر شده است که دادگاه نمی تواند نوع ، میزان و کیفیت حدود شرعی را تغییر دهد یا مجازات را کم یا ساقط یا تبدیل نماید در جرم شرب خمر از طریق عفو و توبه این مجازات ها قابل اسقاط ، تبدیل یا تقلیل هستند.

مدارک شرب خمر

پرونده شرب خمر یک روال اداری و قضائی محسوب می شود و و برای انجام پرونده، باید مدارک مورد نیاز را همراه داشته باشید.

شناسنامه موکل
کارت‌ملی موکل
عضویت در سامانه ثنا

جریمه نقدی خوردن مشروبات الکلی

مجازات شرب خمر حد است که آن ۸۰ ضربه شلاق می باشد و مصرف علنی آن در معابر نیز علاوه بر مجازات شلاق ۲ الی ۶ ماه حبس به دنبال دارد، ولیکن در ماده ۷۰۲ قانون مجازات اسلامی گفته شده هرکس مشروبات الکلی را بسازد یا بخرد یا بفروشد یا در معرض فروش قرار دهد یا حمل یا نگهداری کند یا در اختیار دیگری قرار دهد، به حبس از ۶ ماه تا یک سال زندان تعیین و تا ۷۴ ضربه شلاق و نیز پرداخت جزای نقدی به میزان پنج برابر ارزش عرف کالای یاد شده محکوم می شود.
و همچنین در ماده ۷۰۳ وارد نمودن مشروبات الکلی به کشور قاچاق محسوب می شود و وارد کننده صرف نظر از میزان آن به ۶ ماه تا ۵ سال حبس و تا ۷۴ ضربه شلاق و نیز پرداخت جزای نقدی به میزان ده برابر ارزش عرفی کالای مذکور محکوم می شود و نیز در ماده ۷۰۴ : « دایر نمودن محلی برای استعمال مشروبات الکلی و یا دعوت مردم به آنجا، از ۳ ماه تا ۲ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق و یا از یک میلیون و پانصد هزار ریال تا دوازده میلیون ریال جزای نقدی یا هر دوی آنها محکوم خواهد شد.

روش اثبات شرب خمر

ادله اثبات جرم شرب خمر در فقه اسلامی و قانون مجازات ایران، ۲ مرتبه اقرار و با وجود ۲ شاهد آن هم با شرایط خاص، ثابت می شود و اصولا تست الکل به تنهایی نمی تواند حد شرب خمر را اثبات نماید در صورتی که در قانون مجازات اسلامی جدید علم قاضی به عنوان یکی از طرق اثبات جرم از جمله حدود ذکر شده اما علم قاضی می بایست بر مبنای یقین حاصل شده باشد و با توجه به اینکه نتایج این دستگاه ها یقین آور نمی باشد و اصولا مجازات های حدی را با شبهه و شک نمی توان اجرا کرد.
بنابراین به صرف تست الکل نمی توان فرد را به مجازات شرب خمر محکوم نمود . به طور کلی وکیل متخصص در امور کیفری می تواند با ورود به پرونده شرب خمر شما تا قبل از مرحله دادگاه در جهت استیفا کامل حق و حقوق شما به شما کمک کند و در مسیر پرونده از مرحله دادسرا تا اخذ رای برائت از دادگاه تجدیدنظر استان همراه شما خواهد بود.

مجازات شرب خمر
مجازات و حد شرب خمر

مراحل پرونده شرب خمر

در ابتدا در پرونده شرب خمر با دستگیری فرد توسط نیروی انتظامی، در کلانتری برای شما تشکیل پرونده می شود و بعد از تکمیل پرونده به وسیله اقرارنامه متهم و مدارک و مستندات موجود، پرونده شرب خمر در کلانتری مختومه شده و به دادسرا ارسال می شود.
با ثبت پرونده کیفری در دادسرا، پرونده به یکی از شعب دادیاری ارسال می‌شود و در ادامه دادیار، متهم را برای ادای توضیحات احضار می‌کند و در جلسه خود متهم اقرار می کند. بعد از آن دادیار قرار وثیقه نسبت به متهم صادر می‌کند و متهم نیز با ارائه وثیقه به میزان تعیین‌شده به‌طور موقت آزاد می‌شود
. با توجه به اقرار متهم در دادسرا و همچنین گزارش مرجع انتظامی، دادیار قرار مجرمیت متهم را صادر می‌کند و پرونده با صدور کیفرخواست در دادسرا به مجتمع قضایی کیفری صالح فرستاده می‌شود و زمانیکه به دادگاه صالح ارجاع شد بعد از آن وقت رسیدگی تعیین می شود و در وقت رسیدگی پرونده،قاضی تمامی مستندات و دفاعیات متهم را بررسی می کند و سرانجام رای مقتضی صادر می شود.
با توجه به تمامی مراحل ذکر شده در پرونده شرب خمر، وکیل زمانی می تواند در روند پرونده تاثیر بسزایی داشته باشد که برای پرونده کیفرخواست صادر نشده باشد(یعنی تا قبل از جلسه بازپرسی)، پس بهتر است حتما بعد از مراجعه به کلانتری و تا قبل از تشکیل جلسه بازپرسی از یک وکیل شرب خمر کمک بگیرید.

مراحل شرب خمر با وکیل

زمانی که شما در پرونده شرب خمر وکیل داشته باشید در تمام مراحل دادرسی وکیل در کنار شما خواهد بود و در ۹۰ درصد موارد نیاز به حضور متهم در روند رسیدگی نمی باشد.
متهم در دادسرا (جلسه بازپرسی) و جلسه دادگاه نزد قاضی باید از خود دفاع کند و بهتر است دفاع از متهم با حضور وکیل باشد . با توجه به این که در جلسه رسیدگی نماینده دادستان نیز حضور دارد تقاضای مجازات متهم را به استناد مواد مندرج در کیفرخواست مطرح می‌کند که در این زمان است که وکیل می تواند با ارائه مدارک و مستندات کافی به عدم محکومیت شما به مجازات ۸۰ ضربه شلاق کمک کند.

در نهایت با امضای صورت‌جلسه توسط قاضی دادگاه، ختم رسیدگی از طرف وی اعلام و رای مقتضی صادر می شود.
با توجه به جمیع اوراق و محتویات پرونده، تحقیقات به عمل آمده، گزارش مرجع انتظامی و اقرار و اعتراف صریح متهم در مرحله تحقیقات مقدماتی و در جلسه دادگاه و سایر قرائن و امارات موجود در پرونده، مجرمیت شخص اثبات می شود.
بنابراین در صورت اثبات، دادگاه به استناد مواد ۲۶۴ و ۲۶۵ قانون مجازات اسلامی جدید مصوب سال ۱۳۹۲، متهم را به تحمل هشتاد ضربه شلاق به عنوان حد محکوم می‌کند که شما می توانید با کمک گرفتن از یک وکیل متخصص از این اتفاق جلوگیری نمایید.

مراحل شرب خمر بدون وکیل

در پرونده شرب خمر متهم در مرحله بازپرسی به عنوان دفاع معمولا سعی می کند که اظهار کند که مقدار بسیار کمی مواد الکلی نوشیده‌ است و این را به علت تخفیف در حکم یا اسقاط مجازات شخص اعلام می‌کند، اما طبق ماده ۲۶۴ قانون مجازات اسلامی، خوردن مواد الکلی مستوجب مجازات حدی است، اعم از آنکه کم باشد یا زیاد، مست کند یا نکند، خالص باشد یا مخلوط به حدی که آن را از مسکر بودن خارج نکند.
نظر به اقرار و اعتراف صریح متهم دعوای کیفری با توجه به مواد ۲۶۴ و ۲۶۵ قانون جدید مجازات اسلامی در تمامی مراحل دادرسی نیز اگر اقرار نزد قاضی باشد، وقوع جرم محرز و مسلم است. متهم پرونده حاضر حداقل دو بار به این موضوع اقرار و اعتراف کرده و به ‌طبع آن محکوم به مجازات ۸۰ ضربه شلاق می شود.
بر اساس تبصره ۳ ماده ۷۰۳ قانون مجازات بخش تعزیرات، دادگاه تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند حکم به تعلیق اجرای مجازات محکومان به جرایم ناشی از مواد الکلی بدهد.
نکته دیگری که در پرونده شرب خمر باید توجه شود، این است که متهم اگر بخواهد از جرم ارتکابی توبه کند،باید توبه‌اش بعد از اقرار باشد و لازم به ذکر است که زمانی که شما اقرار به شرب خمر می کنید به این معنی است که شما پذیرفتید شراب خواری انجام شده و توبه فقط مجازات را ساقط می کند و جرم شرب خمر در سابقه کیفری شما باقی می ماند.
در انتها مجدد توصیه می شود قبل از هر اقدام با وکیل متخصص در زمینه شرب خمر تماس بگیرید و از مشاوره حقوقی بهره مند شوید که بدیهی است در این صورت است که می شود حقوق شما حتی به عنوان متهم هم محفوظ بماند.

عمده نگرانی متقاضیان پرونده های شرب خمر، درست و دقیق انجام شدن پرونده است به طوری که این مشکل در سوپیشینه فرد ثبت نشود و دادسو در این موضوع خیال شما را راحت کرده است. انجام پرونده بدون اینکه در سوپیشینه شما ثبت شود!

منتظر چه هستید؟

کارشناسان حقوقی دادسو آماده‌اند که به همه سوالات شما پاسخ داده و از نگرانی شما کاهش دهند. برای شروع می‌توانید از طریق واتس آپ و تماس با همکاران ما در ارتباط باشید.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید:

دادسو را در اینستاگرام دنبال کنید

اطلاعیه خبر

برای باخبرشدن از آخرین اخبار عضو خبرنامه شوید

5/5 - (1 امتیاز)
10 پاسخ
 1. سلام و تشکر از تیم دادسو که پرونده شرب خمر بنده را به بهترین شکل مدیریت کردند

  1. سلام، وقت بخیر
   خوشحالیم که تونستیم برای حل مشکلتون کمک کنیم 🙂

 2. عرض سلام و احترام خدمت شما
  خواستم از شما و تیم موسسه حقوقی دادسو تشکر کنم ، من در خصوص پرونده شرب خمر پسرم که دو ماه پیش دستگیر شده بود به دادسو مراجعه کردم و در بهترین حالت ممکن امور مربوط به پرونده ایشان انجام شد.

  1. سلام، وقت بخیر.
   با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا دقیق شما را راهنمایی کنند.

   1. سلام، وقت بخیر.
    خیلی خوشحالیم که تونستیم کمکتون کنیم.

 3. سلام و وقت بخیر خدمت شما
  هزینه برای پرونده شرب خمر چقدر هستش؟

 4. عرض سلام و وقت بخیر
  من دیشب در سعادت آباد تصادف داشتم و تست الکلم که توسط مامور نیروی انتظامی گرفته شد، مثبت شد . من بار اولمه مجازات این جرم چیه برای بار اول ؟

  1. سلام، وقت بخیر.
   مجازات شرب خمر برای بار اول ۸۰ ضربه شلاق هست.

 5. در مورد وکیل شرب خمر نیاز به راهنمایی داشتم. تماس گرفتم خانمی به نام خانم گورابی خیلی خوب راهنماییم کردم. ممنونم.

  1. سلام، وقت بخیر.
   ممنون از مشارکت شما. از رضایت شما خوشحالیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *