سئوالات متداول

دادسو یک موسسه حقوقی است که تمامی مجوزهای لازم را از کانون وکلای دادگستری مرکز، قوه قضاییه و اداره ثبت اسناد اخذ کرده است. دادسو کلیه خدمات حقوقی، وکالتی و کنسولی را به ایرانیان داخل و خارج از کشور ارائه می‌کند.

دفتر مرکزی دادسو در تهران واقع شده است. جلسات حضوری دادسو در سعادت آباد، بلوار دریا، پلاک ۲۰۳ برگزار می‌شود.

دادسو متشکل از وکلای پایه یک دادگستری است که بر خلاف سایر وکلا به صورت تخصصی در زمینه‌های محدودی از خدمات وکالتی فعالیت می‌کنند. فعالیت تخصصی وکلای دادسو باعث افزایش کیفیت انجام پرونده‌ها شده است. 

دادسو خدماتی در زمینه‌های خانواده، انحصار وراثت، الزام به تنظیم سند رسمی، امور ملکی، شرب خمر و امور مالی را به صورت تخصصی ارائه می‌کند.

دادسو تمامی مجوزهای لازم را از کانون وکلای دادگستری مرکز، قوه قضاییه و اداره ثبت اسناد اخذ کرده است. امکان رؤیت این مجوزها قبل از عقد قرارداد با دادسو وجود دارد. 

شما می‌توانید از طریق واتساپ یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۷۹۱۰۳ با کارشناسان حقوقی دادسو در ارتباط باشید. همکاران ما با حوصله پاسخگوی شما هستند. 

جلسات مشاوره وکلای دادسو به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. برای برگزاری جلسه با وکلای دادسو با کارشناسان حقوقی دادسو در ارتباط باشید تا برای شما وقت ملاقات تنظیم کنند.

امکان برگزاری یک جلسه مشاوره با وکلای دادسو وجود دارد. برای برگزاری جلسه با وکلای دادسو، از طریق واتساپ یا شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۷۹۱۰۳ با کارشناسان حقوقی دادسو در ارتباط باشید تا برای شما وقت ملاقات تنظیم کنند.

اولین مرحله برای شروع پرونده در دادسو، مشاوره با کارشناسان حقوقی و سپس جلسه آنلاین یا جلسه حضوری با وکلای دادسو است. بعد از برگزاری جلسه، قرارداد وکالت از طریق سامانه ثنا (قوه قضاییه) برای شما تنظیم خواهد شد. همکاران ما به صورت کامل شما را در این مسیر راهنمایی خواهند کرد.

بله؛ در صورتی که طرف مقابل شما وکیل داشته باشد، دادسو می‌تواند فقط وکیل شما باشد و وکلای دادسو مدافع حق و حقوق شما باشند.

با توجه به اینکه احراز هویت افراد بر عهده قوه قضاییه است، امکان برگزاری جلسه آنلاین و تنظیم قرارداد به صورت غیر حضوری از طریق سامانه ثنا (قوه قضاییه) وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان حقوقی دادسو در ارتباط باشید.

بسیاری از موکلین دادسو ایرانیان خارج از کشور هستند که امکان حضور در ایران را ندارند. جلسات مشاوره و تخصصی پرونده ایرانیان خارج از کشور با وکلا از طریق واتساپ و یا اسکایپ برگزار شده و قرارداد وکالت بدون نیاز به حضور موکل در ایران از طریق سامانه میخک (وزارت امور خارجه) و یا سامانه ثنا (قوه قضاییه) تنظیم می‌شود. در این مورد همکاران ما در واحد مشاوره حقوقی به صورت کامل شما را راهنمایی می‌کنند. 

در این حالت اگر شما از اقوامتان وکالت داشته باشید، شما وکیل مدنی اقوام خود هستید و برای پیش بردن پرونده، باید وکالت را به صورت مع‌الواسطه به یک وکیل پایه یک دادگستری اعطا کنید. دادسو کلیه زیرساخت‌های لازم برای انجام این کار را مهیا کرده است تا شما بدون نگرانی اقدام به انجام کار کنید. 

در صورتی هم که شما وکیل اقوامتان نباشید، شخص می‌تواند به صورت مستقیم به وکلای دادسو وکالت دهد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان حقوقی دادسو در ارتباط باشید.

وکالت به وکلای دادسو برای ایرانیان خارج از کشور از طریق سامانه میخک (وزارت امور خارجه) و یا سامانه ثنا (قوه قضاییه) انجام می‌پذیرد. 

کلیه امور جزئی این امر، توسط همکاران ما انجام‌پذیر است و جای نگرانی برای عدم آشنایی شما با این سامانه‌ها وجود ندارد. 

امکان ارسال مدارک از طریق شرکت‌های پست بین الملل و همین‌طور به‌صورت مسافری به دفتر دادسو وجود دارد. 

قراردادهای دادسو برای ایرانیان داخل کشور از طریق سامانه ثنا (قوه قضاییه) و برای ایرانیان خارج از کشور از طریق سامانه میخک (وزارت امور خارجه) و یا سامانه ثنا (قوه قضاییه) انجام می‌پذیرد. 

اولین مرحله ارتباط با کارشناسان حقوقی دادسو از طریق واتساپ و یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۷۹۱۰۳ است.

در صورتی که شما وکیل مدنی شخص ثالثی باشید، برای پیش بردن پرونده، باید وکالت را به‌صورت مع‌الواسطه به یک وکیل پایه یک دادگستری اعطا کنید. دادسو کلیه زیرساخت‌های لازم برای انجام این کار را مهیا کرده است تا شما بدون نگرانی اقدام به انجام کار کنید.

رونوشت قرارداد الکترونیک شما با دادسو و رسید پرداخت‌های شما به هر تعداد که نیاز باشد در اختیار شما قرار می‌گیرد.  

بسیاری از موکلین دادسو تجربه‌ای در زمینه قرارداد با وکیل را ندارند و از این جهت در ابتدای کار بسیار نگران هستند. قبل از عقد قرارداد با دادسو، کارشناس پشتیبانی پرونده شما، به‌صورت کامل شما را راهنمایی می‌کند.

امتیاز به این مطلب: