وکیل طلاق توافقی

موسسه حقوقی دادسو متشکل از وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا است که به صورت تخصصی در زمینه طلاق توافقی بدون حضور زوجین فعالیت می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

مدت زمان

۱۰ تا ۲۰ روز کاری

امکان پرداخت

به صورت اقساطی

توافق برای

مهریه و حضانت فرزند

طلاق توافقی

براساس توافق زوجین

حضور شما

عدم حضور در هیچ مرحله ای

برای هر پرونده

پشتیبانی اختصاصی

ایرانیان خارج از کشور

از طریق ثنا و میخک

جلسه وکلا

حضوری و آنلاین

ما برای شما چه کاری می کنیم؟

No.1
مشاوره تلفنی و واتساپی با کارشناسان حقوقی دادسو

جلسه حضوری و آنلاین با وکیل متخصص طلاق توافقی

تنظیم توافقنامه طلاق براساس توافق زوجین

تنظیم قرارداد الکترونیک وکالت از طریق سامانه ثنا

ارائه گزارش هفتگی از روند پرونده توسط پشتیبان اختصاصی شما

تنظیم دادخواست بدوی

ارجاع پرونده به شعبه دادگاه خانواده

حضور وکلای شما در جلسات شورای حل اختلاف

حضور وکلای شما در جلسات رسیدگی دادگاه

دریافت دادنامه طلاق توافقی از شعب دادگاه خانواده

طلاق آخرین راه حل برای حل مشکلات زندگی مشترک است. لطفا قبل از اینکه به صورت جدی به طلاق فکر کنید با نزدیکان خود و یا مشاور روانشناس خانواده مشورت نمایید. در صورتی که تصمیم شما قطعی است، همکاران ما در دادسو راهنماییتان می‌کنند.

طلاق توافقی چیست؟

طلاق توافقی به نوعی از طلاق گفته می‌شود که زوجین برای طلاق راضی بوده و توافق رسیده‌اند. برای طلاق توافقی باید برای موضوعاتی مانند مهریه، نفقه، حضانت فرزند و استرداد جهیزیه به توافق برسند. قانون به توافقات زوجین برای طلاق توافقی احترام می‌گذارد.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید:

وکیل طلاق توافقی در تهران

در صورتی که خانم و آقایی قصد ندارند مراحل اداری طلاق توافقی را بگذرانند و برای سریع‌تر شدن روند طلاق، می‌توانند وکیل طلاق توافقی در تهران بگیرند تا به جای ایشان در مراحل طلاق حضور پیدا کنند. فقط بهتر است توجه داشته باشید که اگر وکیل مورد نظر تخصصی در امور خانواده نداشته باشد ممکن است طلاق توافقی زمان‌بر شود و یا طلاق بر اساس توافقات شما پیش نرود. ما در دادسو به صورت تخصصی وکالت پرونده‌های طلاق توافقی را انجام می‌دهیم.

 

فرم درخواست مشاوره

طلاق توافقی با دادسو

موسسه حقوقی دادسو به صورت تخصصی در زمینه امور حقوقی خانواده؛ مانند طلاق توافقی و انحصار وراثت فعالیت می‌کند. برای وکالت دادن به وکلای موسسه دادسو می‌توانید ابتدا از کارشناس‌های حقوقی مشاوره رایگان دریافت. شما می‌توانید با وکیل خود جلسه حضوری یا آنلاین داشته باشید تا توافقاتتان مکتوب شود.
همچنین باید در سامانه ثنا که مربوط به قوه قضاییه است ثبت نام کنید و از طریق آن قرارداد الکترونیک وکالت را امضا کنید تا کار وکالت شما شروع شود. در این مدت نیاز به حضور شما در هیچ مرحله‌ای نیست. بعد از این مدت، دادنامه طلاق توافقی به زوجین تقدیم می‌شود تا در دفتر طلاق آن را به ثبت برسانند. در صورتی که تمایل داشته باشید وکلا می‌توانند به جای شما در دفتر طلاق حضور پیدا کنند.

چرا باید دادسو را انتخاب کنیم؟

اگر تیم دادسو برای پرونده‌ طلاق توافقی در کنار شما باشند دیگر نیاز به حضور شما در هیچ مرحله‌ای نیست و وکلای شما در تمامی جلسات و مراحل پرونده به جای شما حضور پیدا می‌کنند.
زمانی که شما در دادسو تشکیل پرونده می‌دهید پشتیبان اختصاصی خواهید داشت تا شما را در جریان جزئیات روند پرونده به صورت هفتگی قرار دهد.
تیم دادسو تا زمان اتمام پرونده در کنار شما خواهد بود و سعی می‌کند دغدغه‌های طلاق شما را به حداقل برساند.

وکیل طلاق توافقی چه کمکی به شما می کند؟

مسائل مختلفی از جمله مهریه (بخشیده شدن و یا پرداخت کردن)، نفقه، حضانت و نفقه فرزندان، اجرت المثل، تنصیف دارایی و استرداد جهیزیه باید قبل از طلاق توافقی تعیین و تکلیف شوند. یک وکیل طلاق توافقی با تجربه شما را راهنمایی می کند که نسبت به همه این موضوعات تصمیم درست بگیرید. با داشتن وکیل طلاق توافقی در دادسو برای پیگیری امور طلاق نیازی به حضور شما در جلسات شورا، دادگاه و دفترخانه نخواهد بود.

آیا دادسو با ما قرارداد می بندد؟

بله! به محض تشکیل پرونده در دادسو، قرارداد وکالت در سامانه ثنا قوه قضائیه بین شما و وکلای دادسو تنظیم می‌شود و کلیه مسائلی که نیاز دارید نسبت به آن مطلع باشید، توسط پشتیبان اختصاصی شما در دادسو برای شما توضیح داده می‌شود.

خیر! در صورتیکه زوجین مایل باشند می‌توانند خودشان پرونده طلاق را پیگیری کنند؛ با این حال وکیل طلاق توافقی با توجه به تخصصی که دارد، باعث می‌شود که پرونده در زمان کوتاه‌تری پیگیری و با روندی بهتر انجام شود. همچنین با توجه به شرایط کرونا نیازی به حضور زوجین در هیچ مرحله‌ای از طلاق توافقی نیست. فقط در طلاق با داشتن حق طلاق است که داشتن وکیل طلاق توافقی اجباری است.

برای طلاق توافقی هر کدام از زوجین نیاز به یک وکیل مجزا دارند که اگر پرونده شما در دادسو پیش برود، یک وکیل برای آقا و یک وکیل برای خانم در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مهریه، نفقه، حضانت فرزند و استرداد هدایا و جهیزیه مواردی هستند که برای انجام طلاق توافقی باید نسبت به آن تعیین و تکلیف گردد.

با توجه به اینکه قرارداد وکالت از طریق سامانه ثنا انجام می‌شود و احراز هویت بر عهده قوه قضائیه است، الزاما نیازی به حضور در دفتر دادسو نیست و امکان برگزاری جلسه به صورت آنلاین وجود دارد. همچنین امکان برگزاری جلسه حضوری مانند گذشته در دفتر دادسو با رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود دارد.

ثبت وکالتنامه برای ایرانیان خارج از کشور از دو طریق سامانه ثنا و سامانه میخک امکانپذیر است. در این مورد همکاران ما در واحد پشتیبانی موکل‌ها، به صورت کامل شما را راهنمایی می‌کنند.

در صورتی که وکالت در طلاق (حق طلاق) شما کامل باشد، نیاز به حضور آقا در هیچ مرحله‌ای نخواهد بود. در صورت تمایل می‌توانید تصویر وکالت در طلاق را در واتس‌آپ برای همکاران ما ارسال نمایید تا بررسی کنند.

در طلاق توافقی هر دو نفر (خانم و آقا) موافق طلاق هستند، ولی در طلاق یکطرفه فقط یکی از طرفین درخواست طلاق دارد و یکی از طرفین موافق طلاق نیست.

مهریه در طلاق توافقی بستگی به توافق آقا و خانم دارد. یعنی می‌توان مهریه را کامل بخشید، کامل پرداخت کرد و با بخشی از مهریه را دریافت و مابقی را بخشید.

بله! امکان برگزاری جلسه به صورت آنلاین با یکی از طرفین یا هر دو نفر وجود دارد و این مسئله خللی در روند پرونده ایجاد نمی‌کند.

اولین مرحله، ارتباط شما با کارشناسان حقوقی دادسو از طریق واتساپ و تماس است. همکاران ما به صورت کامل شما را راهنمایی می‌کنند و بعد از آن یک جلسه حضوری و یا آنلاین با وکیل طلاق توافقی خواهید داشت و بعد از عقد قرارداد ثنا، پرونده طلاق توافقی شما آغاز می‌شود.

دادسو یک موسسه حقوقی با سابقه در زمینه خانواده است و تمامی مجوزهای مربوطه را از مراجع ذیصلاح را از جمله قوه قضائیه، کانون وکلا و اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری دریافت کرده است. کلیه وکلای دادسو، وکیل پایه یک دادگستری هستند. امکان رویت تمامی این مجوزها قبل از عقد قرارداد با دادسو وجود دارد.

همین الان با کارشناسان حقوقی دادسو در واتساپ و تماس ارتباط بگیرید تا به صورت کامل شما را نسبت به طلاق توافقی و شیوه انجام آن مطلع سازند. همکاران ما با حوصله پاسخگوی شما هستند.

توافقات در طلاق توافقی

برای طلاق توافقی خانم و آقا باید بر سر موضوعاتی از قبیل مهریه، نفقه، حضانت فرزند و استرداد جهیزیه به توافق برسند. زوجین می‌توانند توافق کنند که کل مبلغ مهریه به خانم پرداخت شود، یا خانم کل مبلغ مهریه را به آقا ببخشد یا بخشی از مهریه را ببخشد و بخشی را دریافت کند. نفقه نیز به همین روش بر اساس توافقات انجام می‌شود.
حضانت فرزند هم بر اساس توافق زوجین انجام می‌شود و تنها شرط آن رعایت مصلحت کودک است. برای استرداد جهیزیه نیز تصمیم با زوجین است. در هر یک از موارد بالا اگر زوجین به توافق نرسند، دادگاه بر اساس قانون تصمیم می‌گیرد. زمانی که به یکی از وکلای موسسه حقوق دادسو وکالت می‌دهید، توافقات شما به زبان سلیس فارسی مکتوب می‌شود.

نمونه دادنامه های موفق دادسو

طلاق توافقی یک روال اداری و قضائی محسوب می‌شود و و برای انجام پرونده، باید مدارک مورد نیاز طلاق توافقی را همراه داشته باشید. مدارک طلاق توافقی عبارتند از:

طلاق توافقی در دوران عقد

منظور از دوره‌ی عقد زمانی است که بین خانم و آقا صیغه عقد جاری شده ولی به صورت مشترک در یک منزل زندگی نمی‌کنند. طلاق در دوران عقد هم بر اساس توافقات خانم و آقا پیش می‌رود و وکیل طلاق توافقی بر اساس توافق زوجین برای طلاق در دوران عقد اقدام می کند. بهتر است بدانید
در صورتی که خانم قصد دریافت مهریه را داشته باشد و دوشیزه باشد، نصف مبلغ مهریه به ایشان تعلق می‌گیرد.

طلاق با داشتن حق طلاق

حق طلاق به صورت قانونی با آقا است ولی در شرایطی آقا می‌تواند این حق را به خانم دهد. برای این کار مرد و زن باید به دفتر اسناد رسمی مراجعه کنند. طلاق با داشتن حق طلاق تنها حالتی است که داشتن وکیل اجباری است. یعنی خانم از طرف آقا وکالت دارد که برای امور طلاق وکیل بگیرد.
در صورتی که آقا وکالت در طلاق را به خانم بدهد، این حق از او عزل نمی شود و در این حالت هر دو نفر حق طلاق دارند. وکالت در طلاق برای این که کامل باشد باید سه شرط زیر را دارا باشد:

طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور

ایرانیان در هر کشوری ساکن باشند باید برای اموری مانند ازدواج، طلاق و … مطابق قانون ایران پیش روند. ایرانیان خارج از کشور می‌توانند از طریق سامانه ثنا یا سامانه میخک (مدیریت یکپارچه خدمات کنسولگری) به وکلای موسسه دادسو وکالت دهند تا بعد از تائید سفارت وکیل بتواند وکالت نامه را از وزارت امور خارجه دریافت کند و وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور کار طلاق توافقی را به جای ایشان انجام دهد.
اگر هر دو نفر خارج از ایران باشند، هر دو طرف می‌توانند به وکیل وکالت دهند. اگر یکی از زوجین در داخل ایران و دیگری در خارج از ایران باشد یا خانم در یک کشور و آقا در کشور دیگری ساکن باشد هم می‌توانند به همین صورت برای طلاق ایرانیان خارج از کشور اقدام کنند.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان حقوقی دادسو در ارتباط باشید.

قطعی کردن توافق در طلاق توافقی

در طول اقدام برای طلاق توافقی، تا لحظه امضا شدن سند ازدواج و ثبت طلاق هر کدام از زوجین، این حق را دارند که منصرف یا پشیمان شوند. برای حل این موضوع باید توافقات مکتوب شود و زوجین توافق را در دفتر ثبت اسناد رسمی، به عنوان سند رسمی، ثبت کنند.
بخشیدن مهریه و حق طلاق از عمده چنین مسائل هستند که باید خیالتان از آن راحت باشد. بهتر است قبل از ثبت سند، با وکیل طلاق توافقی مشورت نمایید.

عدم حضور زوجین در دادگاه طلاق توافقی

در صورتی که خانم و آقا وکیل طلاق توافقی (متخصص) داشته باشند، دیگر نیاز به حضور در جلسات رسیدگی دادگاه، جلسات شورای حل اختلاف و جلسات شورا را ندارند و وکیل به جای ایشان در همه این مراحل حضور پیدا می‌کند.

عدم حضور زوجین در دفترخانه ثبت طلاق

بعد از این که وکیل رای طلاق (دادنامه طلاق) را دریافت کرد زوجین تا سه ماه می‌توانند به دفترخانه مراجعه کنند. اگر خانم و آقایی وکیل طلاق توافقی داشته باشند و در وکالت نامه این اختیار را به وکیل خود داده باشند، وکیل می‌تواند به جای زوجین در دفتر ثبت طلاق حضور پیدا کند.
عمده نگرانی متقاضیان طلاق توافقی، درست و دقیق انجام شدن پرونده است به طوری که در آینده درگیر دردسرهای احتمالی نباشند. دادسو در این موضوع خیال شما را راحت کرده است. تیم دادسو انجام پرونده‌های شما را بدون اینکه نیاز باشد نگران چیزی باشید به عهده می‌گیرد.

مهریه در طلاق توافقی

مهریه در طلاق توافقی یک از مهم‌ترین موضوعاتی است که باید به آن رسیدگی شود. در صورتی که پرونده شما را وکیل طلاق توافقی انجام می‌دهد باید در قسمت توافقنامه‌ای که زوجین آن را امضا می‌کنند به صورت شفاف مکتوب کند که تکلیف مهریه مشخص شود.
برای مثال اگر خانم قبلا مهریه را دریافت کرده باید در توافق نامه ذکر شود یا اگر خانم مهریه را بخشیده باید مشخص شود که در سند بخشش مهریه از چه کلمه‌ای استفاده شده است. اگر قصد دریافت مهریه را دارید با توجه به قوانین جدیدی که برای مهریه در طلاق توافقی وضع شده توصیه می‌کنیم که حتما با وکیل متخصص در این زمینه مشورت کنید.

حضانت فرزند

در صورتی که خانم و آقایی قصد طلاق توافقی دارند و فرزندی از زندگی مشترک خود دارند باید تکلیف حضانت و ملاقات ایشان مشخص شود. در این مورد قانون به صورت کامل به توافقات آقا و خانم احترام می‌گذارد و شرط اصلی حضانت فرزند را مصلحت ایشان در نظر گرفته است. اگر خانم و آقا در رابطه با حضانت فرزند به توافق نرسند باید بر اساس سن حضانتی که قانون در نظر گرفته است پیش بروند.
بر اساس قانون حضانت فرزند دختر و پسر تا ۷ سالگی با مادر و فرزند دختر از ۷ تا ۹ سالگی با پدر و حضانت فرزند پسر از ۷ تا ۱۵ سالگی با پدر است و بعد از آن فرزند از مدار حضانت خارج می‌شود.

استرداد هدایا و جهیزیه در طلاق توافقی

استرداد جهیزیه در طلاق توافقی بر اساس توافقات خانم و آقا صورت می‌گیرد. در صورتی که برای استرداد جهیزیه توافق ندارید می‌توانید با وکلای موسسه دادسو صحبت کنید تا راهنمایی لازم در این زمینه را دریافت کند. تلاش ما بر این است که طلاق توافقی شما با حداقل چالش انجام شود. بهتر است بدانید استرداد جهیزیه بر اساس فاکتور لوازم منزل و سیاهه‌ای که در زمان ازدواج مکتوب شده انجام می‌شود.

اجرت المثل در طلاق توافقی

اجرت‌المثل برای انجام اموری که خانم در منزل انجام می‌دهد به ایشان تعلق می‌گیرد. اجرت‌المثل در طلاق توافقی و طلاق یک طرفه از سمت خانم به ایشان تعلق نمی‌گیرد. فقط زمانی که طلاق از طرف آقا باشد، باید اجرت المثل به خانم پرداخت شود. در طلاق از طرف مرد باید تمام حق و حقوق مالی خانم مانند مهریه، نفقه و اجرت المثل پرداخت شود.

تنصیف اموال در طلاق توافقی

زمانی که طلاق از طرف آقا و به دلیل عدم کوتاهی و قصور خانم در زندگی زناشویی باشد باید نصف اموالی که بعد از ازدواج خریداری کرده را به خانم واگذار کند و تنصیف اموال در طلاق توافقی و طلاق از طرف خانم صورت نمی‌گیرد.
زمانی که در حضور وکیل طلاق توافقی خود توافقات را مکتوب می‌کنید؛ می‌توانید نصف امول را به یک دیگر واگذار کنید. این موضوع نباید تحت عنوان شرط تنصیف اموال باشد.

بخشش مهریه در ازای حق طلاق

حق طلاق به صورت قانونی با آقا است و می‌تواند این حق را در زمان عقد (در سند ازدواج) یا بعد از عقد (در وکالت‌نامه) به خانم بدهد. در صورتی که قصد بخشیدن مهریه و دریافت حق طلاق را دارید می‌توانید از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.
چرا که در بخشیدن مهریه در ازای حق طلاق، استفاده از بعضی از کلمات می‌تواند مهریه را قابل رجوع و حق طلاق را فسخ کند.

وکیل خانم برای طلاق توافقی

برخی از موکلین تمایل دارند که وکیل خانم برای طلاق توافقی داشته باشند. تیم وکلای دادسو متشکل از وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا است که همگی تجربه بالایی در پرونده های طلاق توافقی دارند.
داشتن وکیل ماهر برای طلاق، قطعا باعث می‌شود که پرونده به روش مطمئن پیش برود و موکل هیچ نگرانی از پیامدهای قانونی پرونده در آینده، مانند بخشیده شدن مهریه، قطعی بودن حکم طلاق و … نداشته باشد.
در صورتی که مایل به داشتن وکیل خانم برای طلاق توافقی هستید، با کارشناسان حقوقی دادسو در ارتباط باشید.

وکیل طلاق در ایران

زمانی که زوجین تصمیم قطعی به طلاق دارند اما تمایلی به شرکت در مراحل حقوقی و اداری آن ندارند، بهتر است که برای این امور وکیل طلاق انتخاب کنند تا وکیل به جای ایشان امور مربوطه را انجام دهد. نکته مهم در این زمینه این است که وکیل مورد نظر حتماً در حوزه امور خانواده تخصص داشته باشد، چون در غیر این صورت فرآیند طلاق طولانی‌تر خواهد شد. یک وکیل باتجربه و متخصص شما را یاری می‌کند تا در مسیر صحیح‌تری گام بردارید و تصمیمات منطقی بگیرید.
مؤسسه دادسو دارای تیم تخصصی در زمینه امور مربوط به خانواده و طلاق در ایران است است که خدمات ارزنده‌ای را به مراجعین محترم ارائه می‌دهد. برای بهره‌مند شدن از این خدمات ابتدا می‌توانید به صورت رایگان با کارشناسان حقوقی مؤسسه مشاوره داشته باشید. سپس با انتخاب وکیل مورد نظر امور مربوط به طلاق خود را پیش ببرید. جلسه موکلین با وکیل می‌تواند به صورت حضوری و یا آنلاین (بسته به شرایط موکل) برگزار شود.
برای شروع کار وکالت می‌بایست در سامانه ثنا ثبت‌نام و از آن طریق قرارداد وکالت خود را به صورت الکترونیک امضا نمایید. با انتخاب وکیل طلاق در ایران، دیگر نیازی به حضور شما در هیچ یک از مراحل نیست.
گروه دادسو در تمامی مراحل پرونده و تا پایان فرآیند آن شما را همراهی خواهند کرد و در این مدت مشکلات و دغدغه‌ها را تا حد ممکن کاهش می‌دهند.

منتظر چه هستید؟

کارشناسان حقوقی دادسو آماده‌اند که به همه سوالات شما پاسخ داده و از نگرانی شما کاهش دهند. برای شروع می‌توانید از طریق واتس آپ و تماس با همکاران ما در ارتباط باشید.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید:

دادسو را در اینستاگرام دنبال کنید

برای باخبرشدن از آخرین اخبار عضو خبرنامه شوید

۴.۳/۵ - (۳۲ امتیاز)

84 دیدگاه برای “وکیل طلاق توافقی

 1. رویا گفته:

  سلام خسته نباشید
  ۵ساله ازدواج کردم یه دختر سه ساله دارم
  ت این ۵ سال هیچ خوشی نداشتم کنار همسرم اون خیلی عصبیه منو با کتک وحرفای فحش
  طوری ک چاقو برام من درمیاره جلو بچم دخترسه ساله ام هرشب تو خواب میگه چرا بابام میخاد باچاقو بزنت .
  آیا میتونم طلاق بگیرم اما مهریه ام رو هم بگیرم

  • تیم تحریریه دادسو گفته:

   سلام، وقت بخیر
   در صورتی که بتوانید ثابت کنید بله می توانید طلاق بگیرید و مهریه نیز به شما تعلق می گیرد.

 2. سیمین دیندار گفته:

  مشاوره طلاق بسیار خوبی با کارشناس مربوطه داشتم. خانم برزگر بود اسمشون. کامل من رو راهنمایی کردن. حتما برای گرفتن وکیل طلاق توافقی مزاحمتون میشم.

 3. علیرضارستم زاده گفته:

  سلام خسته نباشید خواستم بدونم وقتی رای طلاق توافقی صادر بشه پیامک ابلاغیه برای ذوجین میاد

 4. رونیا گفته:

  سلام در طلاق توافقی که در دوران نامزدی و باکره هستم مهریه تعلق نمیگیره؟؟؟؟
  اگر توافق نکنه مثلا بگه اگه از مهریت نگذری طلاق نمیدم
  اون موقع چیکار باید کرد؟؟؟؟؟

  • فاطمه گفته:

   سلام، من ک مهریه و خرج و نفقمو بخشیدم و حق طلاق گرفتم الان از بخشیدم مهریه پشیمون شدم ایا راهی وجود داره،

   • تحریریه دادسو گفته:

    سلام، وقت بخیر.
    بله. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 5. اربابی گفته:

  سلام در صورت بخشیدن کلیه حق وحقوقات زوجه در قبال دادن وکالت طلاق بهش و اینکه بعد گرغتن حق طلاق زوجه طلاق ب تاخیر بیاندازد ایا نفقع یا حق وحقوقی باید پرداخت بشه به زوجه؟؟؟

 6. کیوان گفته:

  خواستم تشکر ویژه کنم از شما
  من حدودا دو ماه پیش از وکیل طلاق توافقی شما استفاده کردم و واقعا کارمون رو خیلی جلو انداخت ممنون

 7. دانیال گفته:

  سلام،
  ما با خانمم قصد طلاق توافقی داریم و من میترسم خانمم میانه راه از این کار پشیمون بشه ،
  من میتونم با گرفتن وکیل طلاق توافقی از موسسه دادسو خیالم از اینکه خانمم نصف راه پشیمون نشه راحت باشه؟

 8. لادن گفته:

  سلام من میخواستم وکیل طلاق توافقی برای خودم بگیرم و یه خواسته ای که دارم ، میخوام حزانت بچه رو بر عهده بگیرم و دلیلش معتادی همسرم هست ، آیا امکان داره یا خیر

   • تحریریه دادسو گفته:

    سلام، وقت بخیر.
    با توجه به اینکه کلیه حق و حقوق مالی خود را بخشیده اند، مهریه به ایشان تعلق نمی گیرد. اما در مورد نفقه باید سند بخشیدن حق وحقوق بررسی شود تا متوجه وشیم که نفقه به ایشان تعلق می گیرد و یا کل نفقه را بخشیده اند.

    • Lale گفته:

     سلام، من چند ماهی هست که با وکیل طلاق توافقی گرفتیم، ولی همسرم اصلا نفقه فرزندان رو نمی‌ده ، چطوری میتونم پیگیر باشم
     همکاران شما می تونن کمک کنن؟

     • اربابی گفته:

      سلام اگ وکالت طلاق ب زوجه بدهم و تموم حق وحقوقات ببخشه وابرا کنه. وبعدا طلاق نگیره ایا نفقع بهش تعلق میویره؟؟

     • تحریریه دادسو گفته:

      سلام، وقت بخیر.
      اولین شرط طلاق توافقی، موافق بودن زوج و زوجه با طلاق است. در غیر این صورت طلاق شما توافقی نخواهد بود.
      در صورتی که همسر شما هم موافق طلاق باشد، می توانید از خدمات وکیل طلاق توافقی استفاده نمایید.

    • تحریریه دادسو گفته:

     سلام، وقت بخیر.
     بستگی به این دارد که وکیل طلاق توافقی دارید یا خیر. در صورتی که وکیل نداشته باشید تقریبا ۳ تا۴ ماه زمان خواهد برد.

 9. طلا گفته:

  سلام من کرمان هستم ، بعد انجام مشاوره های طلاق توافقی چقدر طول میکشه تا طلاق انجام بشه؟

  • تحریریه دادسو گفته:

   سلام، وقت بخیر.
   امکان پرداخت حق الوکاله به صورت اقساطی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان حقوقی دادسو در ارتباط باشید.

   • تحریریه دادسو گفته:

    سلام، وقت بخیر.
    بله. مجموعه متشکل از وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا است و در صورتی که تمایل داشته باشین، وکیل خانم برای طلاق توافقی در اختیار شما قرار داده می‎شه.

    • تحریریه دادسو گفته:

     سلام، وقت بخیر.
     برای طلاق توافقی هر دو نفر باید موافق طلاق باشند، تا وکیل طلاق توافقی به جای آنها در مراحل حاضر باشد.
     در حال حاضر شما باید طلاق یکطرفه اقدام نمایید.

     • تحریریه دادسو گفته:

      سلام، وقت بخیر
      در صورتی که دادسو وکیل شما باشد، امکان برگزاری جلسه مشاوره با وکلای مجموعه به صورت حضوری و آنلاین امکانپذیر است.

  • مسعود گفته:

   سلام خانم طلا از اینکه سوال میکنم امیدوارم ناراحت نشین ولی چون مرقوم کرده بودین از کرمان هستید و همشهری هستیم خواستم بدونم شما از طریق این موسسه اقدام کردید و نتیجه هم گرفتید؟در کل راضی بودین؟چون من تازه مبخواستم اقدام کنم گفتم نظر شما را بدانم .ممنون

 10. Zeynab گفته:

  سلام ،
  شوهر من راضی به طلاق توافقی نیست ، من میتونم وکیل بگیرم تا انجام بشه یا امکان نداره؟

 11. Farahnaz گفته:

  سلام روز بخیر ،
  ببخشید میتونم با گرفتن وکیل طلاق توافقی بعد از طلاق توی شناسنامه ثبت نشه

  • تحریریه دادسو گفته:

   سلام، وقت بخیر
   بله. در صورتی که تمایل دارید، پرونده شما توسط وکیل طلاق توافقی انجام شود. دادسو این کار را برای شما انجام می دهد.

   • تحریریه دادسو گفته:

    سلام، وقت بخیر.
    بله. در صورتی که مایل باشید، می شود مهر طلاق در شناسنامه ثبت نشود، ولی سند طلاق به صورت رسمی صادر خواهد شد.

    • تحریریه دادسو گفته:

     سلام، وقت بخیر.
     حضانت فرزند در طلاق توافقی بر اساس توافق طرفین است. یعنی هر توافقی برای شما قابل اجراست

     • تحریریه دادسو گفته:

      سلاک، وقت بخیر.
      بله. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنند.

     • تحریریه دادسو گفته:

      سلام، وقت بخیر.
      ممنون از مشارکت شما. خوشحالم که رضایت داشتید.

 12. رسایی گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  در صورتی ک برای طلاق وکیل بگیریم، ایا بازم نیاز هس ک مشاوره قبل از طلاق بریم؟

 13. Simin گفته:

  سلام روز بخیر، من می خواستم وکیل بگیرم ولی شرایط مالی خوبی ندارم آیا شما اقساطی هم انجام میدین؟

 14. Milad گفته:

  سلام وقت بخیر ، من تمام مراحل مشاوره رو رفتم ولی نمی‌خوام در دادگاه حضور پیدا کنم آیا میشه با وکیل طلاق توافقی خودمون تو دادگاه حضور پیدا نکنیم؟

 15. Fahimeh گفته:

  سلام خسته نباشید،دخترم از انگلیس برای من وکالت داده تا براش وکیل طلاق توافقی از ایران بگیرم ، چه مدارکی لازم هست تا شما پیگیر باشید

  • تحریریه دادسو گفته:

   سلام، وقت بخیر.
   کلیه امنور مربوط به مهریه، از جمله وصول، دریافت، بخشش و … در دپارتمان خانواده دادسو قابل پیگیری است. در طول پرونده هم، پشتیبان اختصاصی شما، به صورت هفتگی، گزارش پرونده را به شما خواهند داد.

   • Soosan گفته:

    سلام وقت بخیر، من و همسرم قصد طلاق توافقی داریم ولی می خوایم به وکلای شما بسپاریم تا خودمون حضور پیدا نکنیم، آیا امکانپذیر هست

    • تحریریه دادسو گفته:

     سلام، وقت بخیر.
     در صورتی که وکیل طلاق توافقی متخصص داشته باشید، نیازی به حضور شما در هیچ مرحله ای نیست. برای اطلاعات بیشتر از طریق واستاپ با کارشناسان حقوقی دادسو در ارتباط باشید.

     • تحریریه دادسو گفته:

      سلام، وقت بخیر.
      بله. این امکان وجود دارد. وکیل طلاق توافقی شما در ادامه مراحل به جای شما حاضر خواهد بود.

 16. مهراوه گفته:

  سلام من میخوام مهریه بگیرم ولی نمیتونم و طلاق نامیده ، میتونم با وکیل طلاق توافقی دادسو تمام مراحل رو پیش ببریم

 17. صمد گفته:

  سلام من میخوام مهریه بگیرم ولی نمیتونم و طلاق نامیده ، میتونم با وکیل طلاق توافقی دادسو تمام مراحل رو پیش ببریم

  • تحریریه دادسو گفته:

   سلام، وقت بخیر.
   ابتدا یک جلسه آنلاین با وکیل طلاق توافقی خواهید داشت و بعد از آن همکاران ما شما را راهنمایی می کنند تا از طریق سامانه میخک وکالتنامه را تنظیم کنید و بعد از دریافت وکالتنامه از وزارت امور خارجه روال پرونده طلاق در امارات شما آغاز می شود. برای اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ با کارشناسان حقوقی دادسو در ارتباط باشید.

 18. yalda گفته:

  من یه سوال داشتم در صورت دادن وکالت طلاق توافقی به شما چطوری میتونیم برای گرفتن مهریه به شما اطمینان کنیم؟

 19. mohamad گفته:

  سلام ببخشید ،من خارج از ایران هستم توی دبی، چطوری میتونم برای دادن وکیل طلاق توافقی با شما قرارداد امضا کنم؟

 20. پروانه گفته:

  سلام وقت بخیر ، من اگر وکیل توافقی از شما درخواست کنم باید خودم هم در تمام مراحل اجرا حضور داشته باشم یا نیاز نیست؟

 21. سیما.ش گفته:

  مرسی. خصوصا رادیو در مورد وکیل طلاق توافقی خیلی خوب توضیح داده شده بود. ممنونم. حتما بهتون زنگ خواهم زد. فعلا درگیر گرفتن حق طلاق از همسرم هستم

 22. لیلا رهجو گفته:

  سلام. من ترکیه زندگی می کنم. طلاق در ترکیه بر اساس قوانین ایران نیاز دارم. لطفا منو راهنمایی کنید. مطالبتون انقدر زیاد بود که راستش حوضلم نکشید بخونم.

  • تحریریه دادسو گفته:

   سلام، وقت بخیر. در صورتی که دادسو وکیل طلاق توافقی شما باشد، نیازی به حضور شما در هیچ مرحله ای نیست.
   جلسات شما به صورت جداگانه با وکیل طلاق توافقی برگزار می شود.

  • شقایق گفته:

   من و همسرم میخوایم توافقی طلاق بگیریم.ولی او راضی نیست وکیل بگیره.من به تنهایی وکیل بگیرم کمکی میکنه؟

 23. فاطمه رئوفی گفته:

  مرسی که اینقدر خوب توضیح دادین.
  وکیل طلاق توافقی بگیرم، می تونم همسرمو در هیچ مرحله ای نبینم. ما رو همه چی توافق داریم و اختلافی نیست. ولی ۱۰ ساله از هم بیخبریم و ترجیح می دیم همدیکرو نبینیم. میشه چنین کاری بشه؟

 24. مریم گفته:

  سلام .من شش ماهه که عقد کردم و حق طلاق هم ندارم.رابطه ی زناشویی هم نداشتم تو این شش ماه با همسرم و باکره هستم.مهریه هم نمیخوام و نمیخوام که برای شکایت مهریه رو بزارم اجرا .به خودشون هم گفتم که برای مهریه شکایت نمیکنم.فقط میخوام طلاق بگیرم.میخواستم ببینم چطور باید برم دادگاه شروع کنم برای طلاق.و این پروسه چقدر طول میکشه.همسرم میگه به هیچ وجه طلاق نمیدم و حالاحالاها باید صبر کنی.

  • ناشناس گفته:

   عزیزم منم مشکل شمارو داشتم ولی بمحض اینکه مهریه رو گذاشتم اجرا به طلاق توافقی راضی شد.

 25. شیرالله بابایی گفته:

  وکیل طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور رو هم انجام میدین؟ من نروژ هستم و همسرم دانمارک. توافق داری روی طلاق. فرزندامونم بزرگ شدن. ممنون میشم راهنمایی کنید.

 26. شهنوش عطار گفته:

  مرسی از مشاوره خوبتون. من وکیل طلاق توافقی نیاز داشتم. تماس گرفتم، یه خانم به اسم شهبازی راهنماییم کردن. ممنونم ازتون

  • تحریریه دادسو گفته:

   سلام، وقت بخیر.
   خیر! در صورتی که دادسو وکیل طلاق توافقی شما باشد، نیازی به حضور شما در دادگاه نیست. برای اطلااعت بیشتر از طریق واتس اپ و تماس با مشاوران حقوقی دادسو در ارتباط باشید.

   • تحریریه دادسو گفته:

    سلام، وقت بخیر.
    مهریه در هر حالتی حق زوجه هست و در صورت باکره بودن نصف آن تعلق میگیرد.
    درباره طلاق هم با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شما را با جزئیات راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *